Ігровий зал Золото Лото

Слоти - найпопулярніша категорія азартних ігор, представлена ​​величезною кількістю розваг. Вперше про механічні аналогах дізналися в 1895 році. Йдеться про трехбарабанних величезних агрегатах, в яких були ручка і спеціальний механізм обертання. Символи спочатку були представлені зірками, дзвонами і монетами. Згодом до них додалися фруктові зображення.

Початок XX століття - час появи перших слот-машин з п'ятьма барабанами. У них в якості символів почали використовуватися номінали гральних карт. Це дозволило геймерам грати в покер без круп'є і супротивників.

У другій половині ХХ століття знову відбулася модернізація азартних ігор і на зміну механічним конструкціям прийшли електронні. Розробляти і випускати азартні ігри почали багато провайдерів, в результаті чого спостерігалася велика конкуренція між ними. Як результат, це вплинуло на швидкий розвиток автоматів як азартних ігор. Додавалися нові тематики, виробники почали передбачати спеціальні символи і бонусні раунди. Формуванню кінцевих результатів сприяв генератор випадкових чисел.

У 1980 році почали розробляти віртуальні аналоги азартних розваг. Уже в 90-х роках з'явилися ігрові автомати Золотолото - інноваційні розробки в світі гемблінга.